YTS-banner

Neden Bizimle Çalışırsınız ?

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir promosyon firması olmak ana hedefimizdir. Üretim aşamasının tüm ürünlerimiz ile sizleri satın alma çeşitliliğinden kurtarıp tek bir promosyon firmasıyla çalışmanızı sağlamak ana görevimizdir.

YTS Promosyon olarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız.

Promosyon sektöründe sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin faydalarına da itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren, sektöre ve müşterilerine saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

– Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz Sürdürülebilir Büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.

– Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.
– Müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

– Çalışanlarımızın kişiliklerine itibar ederiz ve sektörde saygın şirket olarak faaliyet gösterip, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız. İhtiyaçlarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir.

– Müşterimiz daima haklıdır.

– Müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimize “En İyi Ürünü” sunarak marka değerimizi yükseltiriz.Müşteriyle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz.

– Müşterilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri ve güçlü markaları, sınıfının en iyisi hizmet ile sunarız.Faaliyet gösterdiğimiz sektörde en iyi uygulamaları takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz. Kalite Bizim için HERŞEY ‘dir.
– Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hep zorlu yarışlar başlatırız. Her alanda birinciliği hedefleriz. Rekabetçiyiz.

– Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve yeteneklerimizi geliştiririz. Hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır. Başarımız Ortaktır.

– Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, hedeflediğimiz sonucu aşarız. Sonuca ulaştığımız nokta; bizden beklenenin üzerinde ve bir öncekinden daha iyidir. Sonuca Odaklı Çalışırız.

– Değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla, yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Pazardaki yeni fırsatları tespit eder ve değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız.

– Değişime öncülük eder; yeni ve farklı ürünler bulur, değişimi belirleriz. Gücümüz Değişimimizden Gelir.